Specjalista ds. wyciągania wgnieceń (Specjalista PDR)

Automotive Roles
Krubin, Poland
Deze vacature is niet beschikbaar in het Nederlands.

Opis firmy

AUTOHERO to innowacyjna platforma sprzedaży sprawdzonych samochodów używanych najwyższej jakości.

Jako AUTOHERO zmieniamy rynek sprzedaży samochodów używanych oferując zakup samochodu w pełni online bez wychodzenia z domu. Każdy sprzedawany przez nas pojazd jest sprawdzony przez niezależnych rzeczoznawców, a każdy Klient otrzymuje bezpłatną roczną gwarancję, 14 dni na zwrot pojazdu oraz bezpłatną dostawę pod wskazany adres.

W Polsce posiadamy również centrum produkcyjne w hali kultowej fabryki FSO na warszawskim Żeraniu. Jeszcze w tym roku planujemy przenieść je do Krubina, na północ od Warszawy.

Jako PDR Specialist będziesz odpowiedzialny/a za wyciąganie wgnieceń metodą bezinwazyjną w pojazdach. Jeżeli motoryzacja jest Twoją pasją, posiadasz odpowiednią wiedzę na temat drobnych napraw samochodów zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

Twoje obowiązki

  • Wyciąganie wgnieceń metodą PDR

  • Chęć do szkolenia się w zakresie innych napraw: szyb, skór, polerowania

  • Demontaż i montaż elementów wnętrza pojazdu

  • Demontaż i montaż elementów zewnętrznych koniecznych do wykonania PDR

Czego oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność polerowania i naprawy wnętrz/szyb będzie dodatkowym atutem

  • Zainteresowanie branżą samochodową

  • Znajomość technik pracy metodą PDR

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Sumienność i dokładność

Co oferujemy

  • Sprzęt najwyższej klasy do dyspozycji

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej

  • Stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie oparte na podstawie

  • Oferta pracownicza -  zakup samochodów na preferencyjnych warunkach cenowych

  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną

  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna oraz opieka medyczna)

Jeśli jesteś zmotywowany i lubisz wyzwania - czekamy na Ciebie!

Wypełnij aplikację, przesyłając swoje CV na górze tego formularza. Możesz załączyć dodatkowe załączniki, takie jak list motywacyjny lub portfolio.